Satış
650nm 658nm 660nm 30 mw 62.5/125um FC/APC Kırmızı Fiber Lazer Modülü 12VDC TTL Sürücü Daha büyük görüntüle

₺304.89

650nm 658nm 660nm 30 mw 62.5/125um FC/APC Kırmızı Fiber Lazer Modülü 12VDC TTL Sürücü

Yorum Yap

Ucuz 650nm 658nm 660nm 30 mw 62.5/125um FC/APC Kırmızı Fiber Lazer Modülü 12VDC TTL Sürücü, Satın Kalite Sahne Aydınlatma Etkisi doğrudan Çin Tedarikçilerden: 650nm 658nm 660nm 30 mw 62.5/125um FC/APC Kırmızı Fiber Lazer Modülü 12VDC TTL Sürücü

ürün Açıklaması
650nm 658nm 660nm 30 mw 62.5/125um FC/APC Kırmızı Fiber Lazer Modülü 12VDC TTL Sürücü
özelliği:
soğutucu ilave için daha uzun ve stabler çalışma performansı
sürücü ile TTL dahil
özellikler
giriş gerilimi: 12VDC (sürücü dahil)
dalgaboyu: 658nm
çıktı: > 30 mw
LD çalışma akımı
TTL: 0-5 V > 25 KHz
çalışma sıcaklığı & #65306;-10-+ 60 santigrat
paket: bir fiber lazer + 12 v sürücü
not: bu bir el lazer değil, giriş 12 v güç akım 50-100ma olduğunu, değil acturally ld çalışma akımı test modülleri ve çıkış gücü lazer güç metre ile ölçülür göndermeden önce. karşılaştırmak etmeyiniz bir hiçbiri ile bu bir-ölçülen güç lazer. eğer şüphe çıkış, lazer alınan var lütfen lazer güç ölçer tarafından kontrol. herhangi bir sorun varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen. biz asap sorunu çözecektir.
Besram Hizmet
İpuçları alış
madde açıklamasını okuyun lütfen, veri sayfası veya manuel ürünlerini kullanmadan önce. eğer emin değilseniz, bizimle mesaj veya e-posta yoluyla bizimle irtibata geçiniz. biz en kısa sürede size yardımcı olacaktır.
başarılı teslimat garanti altına almak için, emin tam adı, adres ve posta kodu vardır detaylı ve doğru ve temas senin teslimat için telefon numarası mevcuttur.
biz sadece teyit adresine gönderin. güncellenmiş olduğundan emin olun. başka bir adrese değiştirmek istiyorsanız, bize bir mesaj bırakın lütfen hemen önce bu dışarı gönderilecek.
nakliye ve Izleme
kargo Yöntemleri ve YAKLAŞıK. teslim Tarihi
 
paket Çin anakara sevk edilir
 
ekonomi Kargo (Genellikle Ücretsiz)
hava Posta Küçük Parsel

Etiketler: Ucuz 650nm 658nm 660nm 30 mw 62.5/125um FC/APC Kırmızı Fiber Lazer Modülü 12VDC TTL Sürücü, Yüksek Kalite 650nm 658nm 660nm 30 mw 62.5/125um FC/APC Kırmızı Fiber Lazer Modülü 12VDC TTL Sürücü, Çin Sahne Aydınlatma Etkisi Tedarikçiler
Birim Tipi parça
Paket Boyutu 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
Marka Adı laserlands
stil DMX Sahne Işık
fırsat Ev Eğlence
Model Numarası N/A
fiş tipi Hiçbiri
öğe Türü Stage Lighting Effect

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler